۱ ۶ , ۷ ۲ ۴
برگزاری دوره های آگاهی بخشی برای پیشگری از سرطان
برگزاری دوره های آگاهی بخشی برای پیشگری از سرطان
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
تعداد مشاهده :‌ ۱۵۴۶
print
درمانگاه های مؤسسات امام موسی صدر به مناسبت روز جهانی سرطان، کارگاه ها و پویش های مردمی برای آگاهی بخشی و پیشگری از این بیماری برگزار می کنند.
چهارم فوریه روز جهانی سرطان است و آگاهی‌بخشی و آموزش افراد درباره این بیماری از اهداف این نامگذاری است. بالا بودن هزینه های کنترل و درمان این بیماری نیز همواره یکی از معضلات و موانع پیش‌روی افراد است که ساکنین جنوب لبنان را نیز شامل می شود.

از‌این‌رو، هشت درمانگاه مؤسسات امام موسی صدر که در منطقۀ جنوب لبنان قرار دارند، در طول سال و به ویژه در این روز خاص، کارگاه‌ها و پویش‌هایی تخصصی برگزار می ‌کنند و با مشارکت و همراهی سایر بیمارستان‌ها و نهادها سطح آگاهی افراد منطقه را دربارۀ این بیماری و راه‌های پیشگیری و درمان آن بالا می‌برند.

در حاشیۀ برگزاری این کارگاه‌ها معاینات دوره‌ای و رایگان نیز صورت می‌پذیرد. تصاویری که در ادامه می بینید بخشی از کارگاه‌ها و برنامه های برگزار شده در این باره است.

پویش آگاهی‌بخشی در زمینه سرطان سینه با شعار«سلامت تو در اولویت است»برگزاری ماراتن دانش آموزان مدرسۀ پرستاری با شعار «ما کنارتیم تا به حقت برسی»
برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان سینهپویش ملی آگاهی‌بخشی در زمینۀ سرطان سینه و سرطان دهانۀ رحم
در مرکز بهداشتی اجتماعی کفرحتّی با همکاری آموزشگاه علوم قرآنی غدیرپویش تشخیص زودهنگام سرطان رودۀ بزرگ با نام «پویش حیدر فوعانی»

  نظرات

نظری وجود ندارد. اولین فردی باشید که نظر می‌دهد.
نظر جدید
نام
پست الکترونیکی
وب سایت
عنوان
نظر
CAPTCHA image
عبارت بالا را وارد کنید. (به حروف کوچک و بزرگ حساس است.)